عمومی

محموله های بدون ویژگی خطرناک یا پر خطر بودن و نیازی به اقدامات احتیاطی اضافی برای حمل و نقل هوایی ندارند.

FARS AIR سرعت و اطمینان مورد نیاز برای حمل بار هوایی را در اختیار شما قرار می دهد.

FARS AIR با توجه به سطح بالایی از ، تخصص و تجربه خود در زمینه حمل و نقل محموله های عمومی با هواپیماهای باری با هدف ارائه خدمات حرفه ای در این زمینه می باشد. این مجموعه سریع ، قابل اعتماد ، در قاره ها و تمام مناطق مهم می باشد.

FARS AIR با دارا بودن صلاحیت ، تیم متعهد و بهترین تجهیزات ممکن از بارهای شما مراقبت می کند. ما در زمان مناسب جهت پشتیبانی از نیازهای حمل و نقل باری شما به مقصد های  موردنظر پرواز خواهیم کرد.

همراه با FARS AIR ، می توانید اقدام به حمل و نقل طیف گسترده ای از کالاها مانند نساجی ، پتروشیمی ، قطعات ماشین آلات ، الکترونیک و غیره را کرده تا آنجا که توسط مقامات ذیربط مانند IATA و دیگران مقامات مربوطه برای حمل و نقل هوایی طبقه بندی و تایید شده باشند. کالاهای مختلف شما با خیال راحت حمل می شوند و همچنین با سرعت بالا با خدمات حرفه ای و با کیفیت بالا توسط  FARS AIR به شما تحویل داده می شوند.
هنگامی که به دنبال یک راه حل حمل و نقل هوایی هستید ، می خواهید تمامی نیازهای باربری و زنجیره نیاز های شما را داشته باشد. با استفاده از FARS AIR ، شما می توانید راه حل های حمل و نقل باری را انتخاب کنید که متناسب با سرعت و قابلیت مورد نیاز برای حمل و نقل باری  شما باشد.

کارمندان ما پرسنل بسیار ماهری هستند که برای اطمینان از حمل و نقل محموله General Cargo توسط مقررات مربوط IATA از مراحل دقیق رسیدگی و پیروی می کنند.

از طریق شبکه رو به رشد ما ، می توانید به چندین مقصد در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید – با این وجود هنوز مراحل بیشتری برای این کار وجود دارد.

شما از حقوق زیر بهره مند خواهید شد:

  • کارمندان اختصاصی ، باتجربه و مجرب
  • پروازهای بدون توقف
  • عملیات سریع و کارآمد در زمین و هوا
  • مدت زمان قبولی و تحویل سریع
  • حمل ونقل کالاهایی که طبق آیین نامه IATA حمل و نقل می شود
  • استانداردهای رسیدگی مداوم جهانی با شبکه جهانی و شرکا

در صورت نیاز به سؤال یا سؤال دیگری در این زمینه ، لطفاً از تماس با فارس ایر قشم و ارتباط با واحد تجاری دریغ نکنید.